Anasayfa / Kampanyalar / Türkcell Bedava İnternet 2020 Yeni Kampanya

Türkcell Bedava İnternet 2020 Yeni Kampanya

2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da Türkcell kullanıcıları hediye internet paketlerine boğuluyor. Türkcell bireysel hat kullanıcıları, faturalı hat ve faturasız hat kullanıcılarına sunulan hediye internet paketleri 2020 yılında da hız kesmiyor. Türkcell 2020 bedava internet kampanyaları ile sizlere sunulan hediye internet paketleri şu şekildedir.

2020 Bip 1 GB Hediye İnternet

1 Ocak 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olan 2020 Bip 1 Gb hediye internet paketinden yararlanabilmek için yapmanız gereken ‘’ ARTI 1 GB BIP ‘’ yazarak 2222 ye mesaj atmak. Mesaj atıktan sonra otomatik olarak hediye internet paketiniz hesabınıza yansıtılacaktır. Bu interneti alabilmek için tercih edebileceğiniz diğer yöntem yeni bir Türkcell hat satın almaktır.

Buna Bakmalısın ->  Katma Değer Vergisi Genel Uygulama Tebliği

Türkcell Yeni Müşteri 8 GB Bedava İnternet Paketi

Türkcell tarafından 2020 yılına özel olarak verilen 8 GB bedava internet kampanyası yeni aboneler için geçerlidir. İlk defa Türkcell hat alanlara verilen 8 GB yeni müşteri internet paketinden yararlanmak için hattınızı da taşıyabilirsiniz. Diğer operatörlerden Türkcell’e geçiş yapan üyeler otomatik olarak 8 GB hediye internet alabiliyor.

Türkcell 2020 Salla Kazan İnternet Kampanyası

3 Ocak 2020 tarihinde son bulacak bir kampanya olarak tanıtılan Salla Kazan kampanyası 2021 Ocak ayına kadar uzatıldı. Türkcell tarafından 2020 yılında da kullanıcılara sunulan salla kazan bedava internet paketini tüm Türkcell kullanıcıları yararlanabiliyor. Cep telefonunuza indireceğiniz Türkcellim uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefonunuzu sallayarak hediye internet kazanabiliyorsunuz.

Buna Bakmalısın ->  Ptt ve Bankadan Vergi Ödeme Kolaylıkları Nedir?

Türkcell TL harca Bedava İnternet Kazan Kampanyası

En fazla kullanıcı sayısına sahip olan Türkcell, aboneleri için 2020 yılında yeni kampanyalar düzenleyerek bedava internet paketleri dağıtıyor. Hediye internet kampanyaları arasında yer alan TL harca bedava internet kazan kampanyası kapsamında TİM lerden yapacağınız bakiye yüklemelerinde hediye internet kazanabiliyorsunuz. En az 25 TL bakiye yüklemenizde hattınıza otomatik olarak 500 MB hediye internet tanımlanıyor.

Türkcell Özel 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

4.5 G kullanıcıları için özel olarak düzenlenmiş bir hediye internet paketi olan Türkcell özel 10 GB bedava internet kampanyası kapsamında 2020 yılında da 10 GB hediye internet alabiliyorsunuz. Faturasız hat kullanıcılarının yararlanabildiği 10 GB hediye internet paketi için yeni bir hat alarak 4.5 G özellikli bir sim kart aldığınızda veya sim kartınızın 4.5 G özelliğini açtırdığınızda otomatik olarak hesabınıza 10 GB internet yükleniyor.

Buna Bakmalısın ->  Faturalarda Diğer Vergi ve Ücretler Nedir?

Türkcell Ramazan Kampanyası 2020

Türkcell Ramazan kampanyası kapsamında 2020 yılında da bedava internet paketleri dağıtıyor. Türkcell BİP üzerinden 20 kişiye mesaj gönderen kişiler arasından kura ile çekilecek 20 kişiye 20 GB hediye internet verilecek. Ramazan ayı boyunca geçerli olan hediye internet ile ramazanın keyfini çıkaracaksınız.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Faturalarda Diğer Vergi ve Ücretler Nedir?

Belediyeler tarafından verilen temizlik hizmetlerinden yararlanan mesken, işyeri ve daha pek çok amaçla kullanılan gayrimenkul …

Soru - Cevap Bölümüne Hoşgeldiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.