Anasayfa / Kampanyalar / Vodafone Bedava İnternet Hilesi
The logo of mobile phone network Vodafone is displayed on the screen of a smartphone. (Photo by Dominic Lipinski/PA Images via Getty Images)

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone kullanıcılarına sunulan bedava internet kampanyaları Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden verilmektedir. Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirerek uygulamaya giriş yaptığınızda her hafta size sunulan kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Vodafone yanımda uygulamasında yer alan hediye çarkını çevirdiğinizde ok işaretinin karşısına gelen hediyeyi alabiliyorsunuz. Çark üzerinde yer alan internet hediyeleri dışında sürpriz hediyelerden de kazanabiliyorsunuz.

Vodafone yanımda uygulaması ile kazandığınız hediyeler günlük, haftalık ve yıllık olarak tarifenize tanımlanıyor. Hediye çarkını hafta da bir kez çevirebildiğiniz için yeniden hediye kazanabilmek için bir hafta beklemeniz gerekiyor. Hediye çarkını kullanarak Vodafone internet hilesi ile tekrar hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet hilesi ile internet kazanmak için yapmanız gerekenler şunlardır.

Buna Bakmalısın ->  Faturalarda Diğer Vergi ve Ücretler Nedir?

Bedava İnternet Hilesi Yöntemi

1 ) Telefonunuzun ayarlar kısmına gelerek telefonunuzun tarih ayarlarını değiştirmeli ve tarihi 1 ay sonrası olacak şekilde ayarlamalısınız. 

2 ) Telefonunuzun ayarlar kısmından telefon saatini de değiştirerek  saati gece yarısı 00:01 olarak değiştirmelisiniz. Bu sayede telefonunuz kendini 1 ay sonrasında sanacaktır.

3 ) Ayarlar kısmına değişiklikler yaptıktan sonra cep telefonları için geliştirilmiş olan bir VPN programı bularak cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Cep telefonunuza indireceğiniz VPN programını aktif hale getirmek için internette birkaç arama yapmanız gerekiyor. Bu sayede VPN programının çalıştığını test etmiş olacaksınız.

4 ) VPN programını çalıştırdıktan sonra yapmanız gereken telefonunuzun ayarlar bölümüne gelmek ve Vodafone Yanımda uygulamasının geriye dönük olan verileri silmelisiniz. Verilerin silinmesi ile Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza ilk defa indirmiş gibi olacaksınız.

Buna Bakmalısın ->  Gelir Vergisi Beyannamesi ve Dilimleri

5 ) Bu işlemleri yaptıktan sonra VPN programınızı çalıştırmalısınız. VPN programını çalıştırdıktan sonra  Vodafone Yanımda uygulamasını açabilirsiniz.

6 ) Bu aşamadan sonra Vodafone Yanımda uygulaması geçmişe dönük verilerine ulaşamadığından, VPN sayesinde tarih ve saat doğrulaması yapamadığından dolayı ilk defa kullanılıyormuş gibi hizmet verecektir. Artık yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan Bana Ne Var? Bölümüne tıklamak ve hediye çarkını çevirerek yeniden internet kazanmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Vodafone yanımda uygulaması ile hile yaparak hediye internet ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Hile yaparken dikkat etmeniz gereken temel noktalar şunlardır.

  • Öncelikle bu uygulama Android ve IOS işletim sistemine sahip telefonlarda denenmiş ve başarılı olmuş bir uygulama olsa da tüm cep telefonlarında çalışmayabiliyor.
  • Saat ve tarih ayarlamasını doğru yapmadığınız takdirde hile uygulaması başarılı olmuyor.
  • Tüm VPN programlarında başarılı olmayan bir yöntem olduğu için VPN programı seçerken dikkatli olmalısınız. Bu uygulama için kullanabileceğiniz bilinen VPN programları bulunuyor. 
  • Bu yöntemi üst üste uyguladığınızda tarifeniz dışında çok fazla hediye internet aldığınız tespit edilebileceği için belirli aralıklar ile bu uygulamayı kullanmalısınız.
  • Vodafone bedava internet hilesi ile kazanacağınız internet paketleri normal kullanım şartlarına göre kullanılan hediyeler olduğu için kullanırken dikkat etmelisiniz.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Faturalarda Diğer Vergi ve Ücretler Nedir?

Belediyeler tarafından verilen temizlik hizmetlerinden yararlanan mesken, işyeri ve daha pek çok amaçla kullanılan gayrimenkul …

Soru - Cevap Bölümüne Hoşgeldiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.