Anasayfa / Kampanyalar / Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom GSM operatörü olarak kullanıcılarına çok sayıda internet kampanyası sunarak bedava internet sahibi olmalarını sağlıyor. Birbirinden farklı internet kampanyalarından yararlanmak ve hediye internet kullanarak internetsiz kalmamak için Türk Telekom kullanıcısı olmanız veya Türk Telekoma yeni geçiş yapmanız gerekiyor. Türk Telekom tarafından kullanıcılara sunulan kampanyaları şu şekilde sıralayabiliriz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcılarının hiçbir şart gerektirmeden kullanabildiği 10 GB hediye internet için ‘’ GIGA ‘’ yazarak 5555’e sms atmanız yeterli oluyor. Ayda bir kez alabildiğiniz hediye 10 GB interneti haftanın 2 günü kullanabiliyorsunuz.

Buna Bakmalısın ->  Faturalarda Diğer Vergi ve Ücretler Nedir?

2 ) Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Kredi kartınızı kullanarak Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden 15 TL ve üzeri bakiye yüklemelerinde haftalık kullanım süresi olan 1 GB internet kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyalardan sadece bireysel hat kullanan aboneler faydalandığı için bu kurala dikkat etmelisiniz.

Türk Telekom Numaranı Taşı 500 MB Hediye İnternet Kampanyası

Farklı bir GSM operatöründen Türk Telekom’a numaranızı taşıdığınızda bir kerelik hattınıza hediye 500 MB internet tanımlanmaktadır. Ay boyunca kullanacağınız interneti kullanmadığınızda diğer aya devir etmediği için silinecektir.

Türk Telekom 100 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonesi olup aynı zamanda evde internet kampanyası kapsamında evinize internet aldığınızda 100 GB hediye internete sahip oluyorsunuz. Oldukça avantajlı bir kampanya olması, 100 GB hediye internete sahip olmanız internet probleminizi de çözüyor. 100 GB hediye internetin kullanım süresi 1 yıl olarak belirlenmiş durumda.

Buna Bakmalısın ->  Vakıfbank TSK Personeline Özel Konut Kredisi

Türk Telekom Hoş geldin 4 GB hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonesi olmayan ve sim kart satın alarak ilk defa abone olacak olanlar için düzenlenmiş bir kampanya olan hoş geldin 4 GB hediye internet kampanyasından herkes faydalanabiliyor. İlk defa abone olup Türk Telekom hattı aldığınızda bedava internet yanında hattınıza 40 TL bakiye yükleniyor. Hediye internet kampanyasına katılım için ‘’ BALLI 4 GB‘’ yazarak 2070’e mesaj atmanız yeterli oluyor.

Buna Bakmalısın ->  Konut ve Kira Vergilerinde Bilinmesi Gerekenler

Türk Telekom Faturasız 1 GB İnternet Kampanyası

Faturasız Türk Telekom hattı kullananlar için düzenlenen bu kampanyada Türk Telekom uygulamasını cep telefonunuza indirip giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptığınız anda 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanıyor. Bu kampanya kapsamında uygulama üzerinden bakiye yüklemesi yaptığınızda da ekstra bakiye kazanma şansına sahipsiniz.

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyası

En az 3 yıldır Türk Telekom abonesi olan üyeler için verilen 3 GB hediye internet paketi, üyelik başlangıcı baz alınarak veriliyor. Üyelik yıl dönümünde verilen ve ay boyunca kullanabileceğiniz 3 GB internet için yapmanız gereken ‘’ YILLAR ‘’ yazarak 5555’e mesaj atmak. Mesaj attıktan sonra 5 dakika içinde hediye internet paketi hattınıza tanımlanıyor.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Faturalarda Diğer Vergi ve Ücretler Nedir?

Belediyeler tarafından verilen temizlik hizmetlerinden yararlanan mesken, işyeri ve daha pek çok amaçla kullanılan gayrimenkul …

Soru - Cevap Bölümüne Hoşgeldiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.